Perła Bałtyku
Domki Letniskowe
Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Nadmorska 18
tel. 59 866 50 20,
tel./fax 59 866 50 21,
tel. kom. 602 279 550

 

Konto: 12 1020 1853 0000 9702 0078 1609

Atrakcyjne, malownicze położenie przy końcu ul. Nadmorskiej a na początku Mierzei Sarbskiej. W kierunku północnym 200m do Bałtyku, w kierunku południowym 200m do jeziora Sarbsko, wokół nadmorski las sosnowy. Niewielki ruch uliczny (głównie dojazdowy) i większy ruch pieszy - spacerowy. Wymarzony, urokliwy zakątek: spokój, cisza i świeże powietrze pachnące jodem i żywicą. Promenadą Nadmorską można codziennie po plażowaniu zaczynać spacer po mieście (do centrum około 15 minut) lub w drugą stronę do rezerwatu przyrody, nad jezioro i wydmy Mierzei Sarbskiej.

PERŁA BAŁTYKU to nowe, drewniane domki letniskowe 3, 4 i 6-osobowe z komfortowym wyposażeniem. Wszystkie domki posiadają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Wyposażone są w telewizor, radio, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, szklanki, talerze i sztućce, a także w sprzęt plażowy (koc, leżaki i wiatrochron). Niektóre dodatkowo mają mikrofalówkę i kuchenkę elektryczną.
 
Poniżej szczegółowa oferta rodzajów domków jakimi dysponujemy:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Domek 4-osobowy,parterowy, apartamentowy: salonik dzienny, sypialnia, aneks kuchenny, łazienka.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Domek 3-osobowy, parterowy: pokój i łazienka.

 

Domek 4-osobowy, parterowy: salonik dzienny, sypialnia, łazienka.

Domek 6-osobowy, piętrowy, apartamentowy: salonik dzienny, aneks kuchenny i łazienka na parterze, dwie sypialnie na piętrze.

We wszystkich domkach znajdują się elektryczne grzejniki, z których można korzystać za dodatkową opłatą. Istnieje także możliwość wyżywienia na miejscu lub korzystania z ogólnodostępnej kuchni.

Polecamy również kilka pokojów w parterowym, murowanym pawilonie. Są to pokoje 2-3 osobowe z własnymi łazienkami wyposażone w telewizor, radio, czajnik, naczynia, lodówkę i sprzęt plażowy.

Na terenie obiektu rosną sosny, jest dużo zieleni, plac zabaw dla dzieci, meble ogrodowe, kącik grillowy i sklep ogólnospożywczy. Na miejscu można też parkować pojazdy. Cały teren jest dobrze ogrodzony i dozorowany.

 
 
 
Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane. Mile widziani Goście z kraju i zza granicy. Ze swej strony zapewniamy uprzejmą, fachową obsługę i komfortowe warunki wypoczynku.

 

 
 
 
Doba pobytowa trwa od godz. 14-tej do godz. 10-tej.
 
PERŁA BAŁTYKU jest dla Państwa otwarta i gościnna od początku maja do końca września.

 

Serdecznie zapraszamy!

 Pobyt od: do:

Odczytaj kod z obrazka

Jesteś naszym 7073 Gościem